Hogy mi kell egy felejthetetlen őszi pihenéshez? Kiadós séták az erdőben, hegyvidéki kirándulások, színes falevelek és egy forró vizes dézsafürdő vagy jacuzzi, amiben elmerülhetünk nap végén! Az alábbiakban összegyűjtöttünk 3 olyan belföldi vendégházat, ahol kedved szerint élvezheted az őszi wellnesst. Már csak az a kérdés, hogy a szabadtéri dézsafürdő vagy a beltéri jacuzzi mellett teszed le a voksod?
Tartalomjegyzék
Toggle3 hangulatos vendégház dézsafürdővel / jacuzzival – nem csak őszi pihenéshez
Balatoni Présházikó, Szőlősgyörök
Egész évben a város zajától távol, csodálatos környezetben várják a pihenni vágyókat Szőlősgyörökön, a Balatoni Présházikóban. A Kisházikó a Balatontól 7 km-re, Szőlősgyörök Banyászó hegyén, 4500 négyzetméter nagyságú telken terül el a szőlősorok között.
A kertben bográcsozó, sütögetős sziget is kialakításra került, illetve a kert végében egy Badacsonyra panorámás kiülő és fűthető dézsafürdő várja a vendégeket. A Balatontól végig kerékpárút vezet szinte egészen a Présházig. Közeli pincészetekben helyi borokat lehet kóstolni, vagy a Présházikóban elfogyasztani a kandalló mellett.




HepeHuta Házikó, Háromhuta
A HepeHuta Házikó a Zempléni-hegység egyik legszebb falvában, Háromhután található. A teljesen különálló, újjáépített parasztház csodálatos környezetben, a Tolcsva-patak mentén várja vendégeit.
A szálláson 2 hálószoba, egy mindennel felszerelt konyha áll rendelkezésre, a fürdőszoba infraszaunával, fürdőkáddal, zuhannyal felszerelt. Az udvaron kapott helyet a hangulatos jacuzzi, amelyben ülve megcsodálhatjuk a festői zempléni hegyeket és dombokat. Emellett családbarát saját játszótérrel, kinti-benti játékokkal várják a kicsiket és nagyokat.
Jó tudni! A szálláshelyen SZÉP-kártyával is fizethetünk, házi kedvenceket nem fogadnak.




Miházikónk, Kecskéd
A Miházikónk Vendégház a Vértes peremén található falu, Kecskéd egyik mellékutcájában található. A házban 2 szinten 4 szoba, nappali, 3 fürdőszoba, jól felszerelt konyha és külön olvasótér áll a vendégek rendelkezésére. A gyermekkel érkezőket a házban játszósarok és társasjátékok, a kertben pedig homokozó, kerti mászóka, trambulin és csúszda várja.
A szállást csak együtt érkező társaságok bérelhetik ki, így nem kell attól tartani, hogy ismeretlen vendégekkel osztozunk a közösségi tereken. Míg az udvaron fűthető dézsafürdőben lazíthatunk, addig a környéken kirándulási lehetőségek (pl. Tata, Tatabánya, Majk stb.), programok, kerékpárutak biztosítják az aktív kikapcsolódást.




***
Tetszett a dézsafürdővel/jacuzzival rendelkező vendégházak listája? Válaszd ki a kedvenced és foglald le még ma az őszi pihenést!
Szponzorált tartalom.




